2019 жылғы 9 маусымға тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу бойынша Сарыағаш аудандық аумақтық сайлау комиссиясы мен учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

қ/с Комиссия атауы Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының орналасқан  жері Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының құрамы
1 Сарыағаш аудандық аумақтық сайлау комиссиясы (индекс: 160900) Сарыағаш қаласы Исмайлов көшесі №37 үй Комиссия төрағасы: 1.Жұмасай Абай Манатұлы Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Майрихов Бауржан Курбаналиевич Комиссия хатшысы: 3.Калдыбаев Махан Ахметович Комиссия мүшелері: 4.Усипов Нурдин Жусанович 5.Амирханов Алайдар Ескендирович 6.Жилгелдиева Загима Юсупназаровна 7. Хидиров Бауыржан Жайловович
қ/с Сайлау учаскесінің нөмірі Сайлау комиссияларының орналасқан жері Учаскелік сайлау комиссиялары  мүшелерінің құрамы
1 611 «№28 Абылай хан атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақжар ауылдық округі, Ақжар ауылы, Д.Қонаев көшесі, №5. Комиссия төрағасы: 1.Нартаев Бахтияр Мусиралиевич Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Қалдыбек Бақтияр Бәйтікұлы Комиссия хатшысы: 3. Арысланов Нурали Абдирахманович Комиссия мүшелері: 4.Хинизов Алипаша Агапашаевич 5.Туржанов Алтынбек Туреханович 6.Нованов Галымжан Жаксылыкович 7. Джусупов Нургалил Туганбекович
2 612 «Сарыағаш аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Ақжар ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Ақжар ауылдық округі, Ақжар ауылы, Д.Қонаев көшесі, №15 Комиссия төрағасы: 1.Әбдібай Полат Артықұлы Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Тоянов Ербол Дәулетович Комиссия хатшысы: 3. Сатымбеков Бахытжан Баратбаевич Комиссия мүшелері: 4.Сатымбеков Бауыржан Ибрагимович 5.Тәуекелов Нурсултан Нургалиевич 6.Сардаров Дінмұхаммед Боранбайұлы 7.Бертінбай Әбдіғани Нұрлыбайұлы 8.Әлди Мақпал Маханқызы 9.Дауырбай Меруерт Арызбекқызы
3 613 «№23 Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақжар ауылдық округі, Бағыс ауылы, Егемендік көшесі, №12А. Комиссия төрағасы: 1. Байбосинов Бахтияр Абдумуталифович Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Жамгужаев Жаксылык Алипбекович Комиссия хатшысы: 3. Малдыбаев Орынбасар Абдигаппарович Комиссия мүшелері: 4.Алипбеков Булат Ергалиевич 5.Салыбеков Сабит Артыкович
4 614 «№31 Т.Бигелдинов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, Ш.Акбердиев көшесі, №58. Комиссия төрағасы: 1.Есенбеков Берик Сыдыкович Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Абдисаматов Абдиахат Абдикаримович Комиссия хатшысы: 3.Калшабекова Алия Турсынбаевна Комиссия мүшелері: 4.Аксакалов Канат Бекмуратович 5.Калыбаева Гулазия Сакбаевна 6.Әміров Марат Өтебайұлы 7.Бурибеков Абдикадир Абдиманапович 8.Балтабаева Камила Орынбаевна 9.Тутеева Зереш Серикбаевна
5 615 «№11 М.Окороков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, Т.Абдрахимов көшесі, №89. Комиссия төрағасы: 1.Досжанова Жайна Әлімтайқызы Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Дуйсенова Жанат Пермахаматовна Комиссия хатшысы: 3.Сулейменова Сайяра Рахманбердиевна Комиссия мүшелері: 4.Агилов Жунис Музафарович 5.Садыков Акылбек Сапарович 6.Омаров Жарылкап Мамаевич 7.Балтабаева Лаззат Маратовна 8.Тунгишбаева Мухаббат Оразалиевна 9.Куанышпаева Багира Нурланкызы 10.Давлетова Замира Кыстауовна 11.Келдібек Бағдат Асанұлы
6 616 «№22 Елшібек батыр атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, А.Акимбаевтар көшесі, №26. Комиссия төрағасы: 1. Тулешов Боранбай Торебекович Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Бейсенов Ергешбай Елтаевич Комиссия хатшысы: 3.Молдабаев Төлеби Муратұлы Комиссия мүшелері: 4.Кантеев Абдиманап Кульмуратович 5.Жандаров Оразалы Сейдаханулы 6. Исатаев Туркестан Койланович 7.Туменов Мухитдин Сайфутдинович 8.Арапбаев Оңласын Нургалиевич 9.Момбаев Кайрат Бухарбаевич 10.Туреханов Айдос Оразбекұлы 11.Мергенбаев Ержан Жуманович
7 617 «№64 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, К.Бахашбаев көшесі, №30. Комиссия төрағасы: 1.Сеитова Каламкас Туртаевна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Мектегенов Сейилбек Насирович Комиссия хатшысы: 3.Амангелдиев Норсултан Джумабаевич Комиссия мүшелері: 4.Нарманов Байдилла Калыкович 5.Артықбай Дәулет Сабырұлы
8 618 «№14 Алыбай батыр атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жемісті ауылдық округі, Жемісті ауылы, Бейбітшілік көшесі, №13. Комиссия төрағасы: 1.Джунисов Оразхан Мамырханович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Боранбаева Калипа Абдикаимовна Комиссия хатшысы: 3.Тузелов Ергалы Мирсагатович Комиссия мүшелері: 4.Альчоразова Гулайым Акылбековна 5.Тореханов Бердияр Ергешович 6.Джанкайдарова Токжан Дархановна 7.Тажимбетова Дина Сейдалиевна
9 619 «№46 Т.Тоқтаров атындағы негізгі орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жемісті ауылдық округі, Тың ауылы, М.Маметова көшесі, №19. Комиссия төрағасы: 1.Отарбаев Махмуд Игенович Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Пернабеков Бахадир Нишанович Комиссия хатшысы: 3.Нурлыбаев Бекмурза Кангелдиевич Комиссия мүшелері: 4.Бегалиева Гульнара Ергешовна 5.Құлмаханбетов Рахымжан Батырбекұлы
10 620 «№58 Ә.Марғұлан атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, Қ.Омаров көшесі, №2Б. Комиссия төрағасы: 1.Ибадуллаева Замира Сейтхасимовна Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Иманкулова Айгуль Мырзабековна Комиссия хатшысы: 3.Абдималикова Гульнур Калдыбаевна Комиссия мүшелері: 4.Джурабеков Габит Нармухаммедович 5.Камалова Наргиза Мирахатовна 6.Джусупбеков Бахытжан Абдуалиевич 7.Бекбауов Берік Серікұлы 8.Касымбаев Ганибек Абжамилович 9.Калыбекова Багила Турлыбековна
11 621 «№20 Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, О.Кемпреков көшесі, №10. Комиссия төрағасы: 1.Каратаев Толибай Нишанбаевич Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Ахметов Марат Сартбаевич Комиссия хатшысы: 3.Кистаубаев Сейлхан Ибадуллаевич Комиссия мүшелері: 4.Ербаев Исроил Туленович 5.Бердимуратов Усен Эрмуратович 6.Джолчубекова Назира Ераликызы 7.Рысмамбетов Ташкенбай Абдукадирович 8.Жаппарова Альбина Серікқызы 9.Тойлыбаев Алмабек Жаксылыкович 10.Полатбеков Жанибек Байтурсынович 11.Насимова Камила Пернеевна 
12 622 «№18 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Зортөбе ауылы, Қожахан көшесі, №35А. Комиссия төрағасы: 1.Егізбай Асқар Қазыбайұлы Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Утебаев Болат Бегматович Комиссия хатшысы: 3.Тажиев Дилшат Сейдазимович Комиссия мүшелері: 4.Кожамбердиева Жанар Муратбековна   5.Дауылов Кайрат Тешебаевич 6.Абенова Патима Ермековна 7.Омаров Ермекбай Илесханович
13 623 «№24 Ж.Сүлейменов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жаңақұрылыс ауылы, Т.Ботабеков, көшесі, №7. Комиссия төрағасы: 1. Тешебаев Ертай Ержанулы Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Сулейменова Дильфуза Анарбаевна Комиссия хатшысы: 3.Ержанова Рахима Сайдуллаевна Комиссия мүшелері: 4.Расилов Рустем Ахметович 5.Аджибеков Копжан Джумабекович
14 624 «№53 М.Ғабдуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жаңа тұрмыс ауылы, Майлықожа көшесі, №1А. Комиссия төрағасы: 1.Сламов Нурлан Даулетбаевич Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Орынбеков Сабыржан Калдыбекович Комиссия хатшысы: 3.Отарова Меруерт Аширбековна Комиссия мүшелері: 4.Ибадуллаева Мадина Келескызы 5.Сламова Карима Райымхановна 6.Жарылкапова Куралай Маликаждаровна 7.Турсынбекова Жанар Амалбековна
15 625 «№17 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Дихан баба ауылы, Е.Бектұрғанов көшесі №27. Комиссия төрағасы: 1.Кабулова Халида Дабыловна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Панов Умирзах Умирсерикович Комиссия хатшысы: 3.Панов Талгат Бахытжанович Комиссия мүшелері: 4.Тойчибеков Медет Дукенбаевич 5.Раманкулов Ералхан Нурмахамадович 6.Раева Жанат Калыбековна 7.Кабулов Еулбай Аханович
16 626 «№51 Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Сарқырама ауылы, Төле би көшесі, №19А. Комиссия төрағасы: 1.Жайынбаева Роза Шакенкызы Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Кушбаев Нурлан Эргенбаевич Комиссия хатшысы: 3. Азимбаева Гулзада Жаксылыковна Комиссия мүшелері: 4.Татебаев Букмурат Журсинович 5.Серикбекова Сапарайым Акылтаевна
17 627 (жабық) «32039 әскери бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, Ұлан көшесі, нөмірсіз. Комиссия төрағасы: 1.Сетибаев Ерлан Ергенович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Бақыт Есбол Серікұлы Комиссия хатшысы: 3. Тагаймуратова Дамира Бахтияровна Комиссия мүшелері: 4.Абдукаримов Ертай Шералиевич 5. Турабекова Айгуль Аскаровна
18 628 №13 «Мәңгілік Ел» жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Қабланбек ауылы, М.Өзтүрік көшесі, №5Б. Комиссия төрағасы: 1.Кистаубаева Сара Октемовна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Рамазанова Марина Акпаровна Комиссия хатшысы: 3.Салимова Жанат Алджановна Комиссия мүшелері: 5.Палманова Майра Хайргалиевна 6.Асанова Бубисара Нурмаханбетовна 7.Рашидходжаев Бабур Юлдашевич 8.Анарбаев Бағлан Рахматиллаевич 9.Шонтықова Гауһар Қуанышқызы 10.Елубаева Сара Балгабаевна 11.Галустян Гагик Михаилович 12.Сексенбаева Бибигуль Абдуллаевна
19 629 «№55 О.Жәутіков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Қабланбек ауылы, О.Жәутіков көшесі, №33-А. Комиссия төрағасы: 1.Кыстаубаев Абдихалық Рахматуллаевич Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Уйсинбаев Едил Сейдрахимович Комиссия хатшысы: 3.Барашева Гульжан Алдабердиевна Комиссия мүшелері: 4.Балгабаева Айгуль Оспановна 5Менлибаева Жансая Ганиевна 6.Майбасарова Эльнора Куатовна 7.Пердекулова Нагима Болатбековна 8.Асанов Нұрсұлтан Нұрмаханбетұлы 9.Билибекова Айгуль Агабековна 10.Турсунбаева Шырынкуль Ережеповна 11.Құрбанқұлов Даданбай Қуандықұлы
20 630 «№52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Тасқұлақ ауылы, Тасқұлақ көшесі, №32. Комиссия төрағасы: 1.Раев Самат Балтабайұлы Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Турсынбаев Нурлан Миркамалович Комиссия хатшысы: 3.Каримберидиева Барно Рустамовна Комиссия мүшелері: 4.Сарымамедов Махмуд Рамизович 5.Нысанбеков Берик Ганиевич 6.Азимбаев Адилбек 7.Султанов Абдимажит 
21 631 «№7 Төлеби атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Қанағат ауылы, Ж.Ешеев көшесі, №28А Комиссия төрағасы: 1. Сыздыкова Гулжан Абдуалиевна Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Примкулов Кенесбек Сарыпбекович  Комиссия хатшысы: 3.Жакаева Айгуль Шераливна  Комиссия мүшелері: 4. Жолболдиев Самат Ерматович 5.Әбдралы Асылбек Бақтыбекұлы 6.Усманова Шолпан Нурлановна 7.Тастемирова Алмагуль Абитаевна 8.Турсынбаева Аидын Данияровна 9.Сагинбаев Болат Байжанович
22 632 «№36 Қ.Тоқмұхамедов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Сіргелі ауылы, М.Есқұлов көшесі, №20. Комиссия төрағасы: 1.Анарбаева Каркара Мырзакулкызы Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Жиенбаев Жолдасбек Абдугапбарович Комиссия хатшысы: 3.Айтенова Нурлаим Тиллабековна Комиссия мүшелері:      4.Елемесов Сакен Мамытович 5.Искендерова Каламкас Бакытжановна 6. Байтенов Нуржан Жаркинбекович 7.Санабаев Жандос Сапашович 8.Спанов Айхимбек Даниярович 9.Байжуманова Халима Есенбековна
23 633 «№29 Ұлықбек атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Ақниет ауылы, Күншуақ көшесі, №37. Комиссия төрағасы: 1.Айтпаева Алтынай Серикбаевна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Сагимбаев Бакытжан Аскарович   Комиссия хатшысы: 3.Абилова Гауһар Сапарәліқызы Комиссия мүшелері:      4.Бейсенов Абдикадыр Рахимбаевич 5. Утешев Абдигани Жолдасбекович
24 634 «Сарыағаш аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Қызылжар ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Қызылжар ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Х.Оралов көшесі, №127.       Комиссия төрағасы: 1. Кошкинбаев Ерлан Абдирахимович Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Алимкулов Рашид Давранович Комиссия хатшысы: 3.Кошкинбаев Рауан Мухтарханович Комиссия мүшелері:      4.Шалкаров Асильхан Туймебаевич 5.Данабеков Ергали Темирбаевич 6.Курашов Сакен Абуталипович 7.Нысанкулов Бауыржан Ускенбаевич 8.Байтереков Данияр Турдыбаевич 9.Сарыпбек Бақытжан Мухтаұлы
25 635 «№72 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қызылжар ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Ахмет-би көшесі, №1А. Комиссия төрағасы: 1.Хайназаров Ерлан Абдукаримович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Бөртебаев Бақыт Сапарбайұлы Комиссия хатшысы: 3.Калыбеков Абдыохап Акжолович Комиссия мүшелері: 4.Утегулов Рустембек Шалгимбаевич 5.Байтемиров Нурлан Рустемович 6.Кулбаев Ермек Шарипбаевич 7.Абдукаиров Нуркелди Абдалиевич
26 636 «№37 Б.Майлин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қызылжар ауылдық округі, Жаскешу ауылы, Б.Майлин көшесі, №3. Комиссия төрағасы: 1.Толыбаев Ибрагим Мекенбаевич Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Мырзабаев Бауыржан Канылбаевич Комиссия хатшысы: 3. Ерменов Нурсейт Хамытович Комиссия мүшелері: 4. Сапаров Умирзак Жумабекович 5.Турганбеков Нуржан Абильхайрович
27 637 «№12 колледж» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты, Сарыағаш қаласы, Әйтеке би көшесі, №1. Комиссия төрағасы: 1.Рысбаев Ерлан Жаксыбаевич Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Джумабеков Муратбек Турлибекович Комиссия хатшысы: 3.Хасен Жәнәділ Сатыбалдыұлы Комиссия мүшелері: 4.Тулегенова Анар Сарсенбековна 5.Орынбасар Бекзад Кайсарулы 6.Тельтаева Алмагул Темирхановна 7. Жекебай Жаңабек Қуанышбекұлы 8. Толеген Шыңғыс Серікұлы 9.Елемесова Аршакуль Мирзахасовна
28 638 «№2 А.Сүлейменов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Б.Оспанов көшесі, №10. Комиссия төрағасы: 1.Балыкбаев Кумисбек Маликович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Еримбетова Гулжаухар Еркиновна Комиссия хатшысы: 3.Исмайлова Нурсулу Алихановна Комиссия мүшелері: 4.Елемесов Куаныш Ережепұлы 5.Назарова Дилбар Бахтияровна 6.Жұмат Райкүл Абдиманапқызы 7.Тининбаев Мурат Салибаевич
29 639 «№1 М.Әуезов атындағы мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, С.Исмаилов көшесі №108А. Комиссия төрағасы: 1.Рысбекова Лазиза Тагаевна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Сансызбаев Санжар Сапарәліұлы Комиссия хатшысы: 3.Хамитов Нұрболат Курбанович Комиссия мүшелері: 4.Тутенбаева Айман Турсынбаевна 5.Сеилбеков Аскар Абдигаппарович 6.Елубаева Бутакуз Серикбаевна 7.Сыдыкова Айнагуль Акылхожаевна 8.Досанбеков Нурбакыт Койшыманович 9.Алипов Бакытжан Джалгасбекович 10.Казиева Ләззат Казбековна  11. Тунгышбаев Бекжан Серикбаевич
30 640 «№3 М.Ломоносов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, С.Исмаилов көшесі №63. Комиссия төрағасы: 1.Арапова Асель Абдурахимовна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Налыбаев Мурат Уалиханович Комиссия хатшысы: 3. Ебекова Гулбахар Темирхановна Комиссия мүшелері: 4.Аккулова Бибикуль Ашимовна 5.Калдыбеков Данияр Каримович 6.Анарбаева Гулайша Анарбековна 7.Абдуқаим Ерлан Тайырұлы
31 641 «№6 Ж.Аймаутов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Майлықожа көшесі №7А. Комиссия төрағасы: 1.Тагаева Лазакат Сейдалиевна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Касымова Мадина Курбановна Комиссия хатшысы: 3.Бекжанов Ергали Усенбаевич Комиссия мүшелері: 4.Мырзабаева Гулзира Адилханқызы 5.Абуов Бауыржан Абдикаримович 6.Ташимбетова Алия Абдуллаевна 7.Зиябеков Шынгыс Сарсенбаевич 8.Агилова Дариха Музафаровна 9.Малдыбаева Нурила Ергешбаевна 10.Асанова Нурсауле Мухамедалиевна 11.Пернебаева Зульфия Аскеровна  
32 642 «№71 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Майлықожа көшесі, №50. Комиссия төрағасы: 1.Оралова Сауле Турсынбековна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Мамбетов Орынбасар Саримбаевич Комиссия хатшысы: 3.Аблаева Жайна Абсадыковна Комиссия мүшелері: 4.Хайруллаұлы Дамир 5.Канаева Перизат Кабыловна 6.Тажихожаев Хамит Абатович 7.Найзабеков Бауржан Исабаевич 8.Ермекбаев Даткабек Макулбекович 9.Абдикаримов Абай Алайдарович
33 643 «Қапланбек аграрлық-техникалық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты, Сарыағаш қаласы, Шәмші гульзары көшесі, №21А. Комиссия төрағасы: 1.Канжигитов Еркимбек Каныбекович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Шаймерденов Султанмахмут Адеханович Комиссия хатшысы: 3. Байменова Улжан Уалиханқызы Комиссия мүшелері: 4. Адиханов Куаныш Жусипович 5.Кожабеков Каиржан Жарылкапович 6.Салдарбекова Бибигуль Жандосовна 7.Тургунбаева Жанар Аширбаевна 8.Егемназарова Клара Оналбаевна 9.Базаркулова Айнур Бердикуловна 10.Дуйсебай Айгерим Султанбекқызы 11.Кабилбекова Гульжазира Бимахановна 
34 644 (жабық) «Сарыағаш аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның  ғимараты, Сарыағаш қаласы, С.Исмаилов көшесі, №115А. Комиссия төрағасы: 1. Майлышева Атыркул Ушкемпировна Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Сабденбекова Батила Туребековна Комиссия хатшысы: 3.Алтынбаева Дилбар Лесовна Комиссия мүшелері: 4.Егемназаров Толеген Утегенович 5.Әсекенов Бекзат Сұлтанханұлы
35 645 «№10 Қ.Сәтпаев атындағы мектеп-гимназия интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Т.Намазбаев көшесі, №13. Комиссия төрағасы: 1.Бейсенова Алия Мамбетовна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Жумақұлов Сұлтанбек Муминбекұлы Комиссия хатшысы: 3.Касымбеков Медетбек Алишерович Комиссия мүшелері: 4.Жамалова Балғын Хайруллақызы 5.Дуйсенбиева Роза Аманбаевна 6.Пазилов Мухамеджан Танирбергенович 7.Кыдырбаев Жумагали Амангелдиевич 8.Досанов Бауыржан Камбатырович 9.Байдуллаева Гулчехра Анаровна.
36 646 (жабық) «Сарыағаш ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Қ.Тасбалтаев көшесі, №67. Комиссия төрағасы: 1.Шерубаев Сакен Абаевич Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Аханов Жанболат Жылкибаевич Комиссия хатшысы: 3.Абдукаримов Ералы Махамбетович Комиссия мүшелері: 4.Орынбаева Аселхан Курманбековна 5.Маханбетова Гаухар Нурлановна
37 647 «№5 С.Ысмайылов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Қазыбек би көшесі, №100А. Комиссия төрағасы: 1.Ниеталива Зийнегуль Турганбаевна Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Буранбаева Гульмира Ирсалиевна Комиссия хатшысы: 3. Джиенбаева Гульнур Темиржановна Комиссия мүшелері: 4.Рысбекова Жанар Мейрбековна 5.Рыскулов Данияр Айнабекович 6.Буранбаева Дина Қыдырәліқызы 7.Сеитов Султангали Ширинбекович 8.Жолдасов Аппазбек Минжасарович 9.Ахметшиев Нуржан Бакиртаевич 
38 648 (жабық) «2020 әскери бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Т.Тұрсынқұлов көшесі, №21А. Комиссия төрағасы: 1.Бершбаев Серик Максутович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Жапаркулов Муратбек Тулегенович Комиссия хатшысы: 3.Ахметова Сагыныш Берікқызы  Комиссия мүшелері: 4.Калдарова Жадра Мухторкизи 5.Джаутургаев Халык Танатарович
39 649 «№60 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Қ.Монтайева көшесі, №7. Комиссия төрағасы: 1.Надиров Зулхайнар Орынбекович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Темирбеков Ербол Конуспекович Комиссия хатшысы: 3.Базарбаева Айгерим Саутбековна Комиссия мүшелері: 4.Калаева Айгерим Усеновна 5.Жолдасбеков Берикжан Бейсенбекович 6.Алихан Жанболат Сабитұлы 7.Куанышева Мадина Джанабаевна 8.Имамбердиева Гулжахан Каримжановна 9.Тастанбекова Айсауле Калкабеккызы
40 650 «№61 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, С.Дүйсебаев көшесі, №130. Комиссия төрағасы: 1.Турлыбекова Бибигул Тураровна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Джаналиева Марияш Сандижановна Комиссия хатшысы: 3.Сапарбайкызы Сауле Комиссия мүшелері: 4.Бексейтова Алмагул Жусиповна 5.Алдабергенова Индира Мирзаахметовна 6.Бердалиев Азамат Мархабайұлы 7.Кулмырзаева Клара Кайратовна 8.Оразбаева Жаудир Куралбаевна 9.Алиева Гулзина Сапаровна 10.Жанибеков Даурен Карсыбаевич 11.Беделов Махсұтхан Маханбетханұлы
41 651 «№30 бөбекжай-бала бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты, Сарыағаш қаласы, Самал-2 мөлтек ауданы, Ақмешіт көшесі, №3. Комиссия төрағасы: 1.Алтынбаева Каламкас Лесовна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Алимбекова Зубайра Султановна Комиссия хатшысы: 3.Сманова Майра Рамановна Комиссия мүшелері: 4.Пернебаева Дина Ермековна 5.Алдамжарова Күлімхан Шаймановна 6.Тұрлыбаева Гулнур Ергазыевна 7.Каримсахова Роза Исроиловна 8.Баймирзаев Доспол Хусанович 9.Қосжанова Гулбану Маханбетқызы
42 652 «Толыбай батыр атындағы №66 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Бәйтерек көшесі, №81. Комиссия төрағасы: 1.Рысбаев Серикбай Балтаевич Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Ташпулатов Нурдаулет Туреевич Комиссия хатшысы: 3.Ержанова Улданай Уразалиевна Комиссия мүшелері: 4.Есалиев Рустембек Есанбаевич 5. Арыстанова Алмагул Кадырбековна 6.Нускабаев Болат Калназарович 7.Абдирова Сандугаш Туксайдовна 8.Сейдуллаев Муратбек Анашбекович 9.Куванишбеков Бахтияр Жаксибекович 10.Айткулов Есбол Туленович 11.Тұрғанбек Гүлдана Ерғалиқызы
43 653 «Сарыағаш аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Сарыағаш аудандық мәдениет үйінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, М.Шораұлы көшесі, №44А. Комиссия төрағасы: 1. Ажибеков Жанибек Сырлыбаевич Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Куралов Марат Жумагалиевич Комиссия хатшысы: 3. Досанова Жанылсын Сайыновна Комиссия мүшелері: 4.Аманбаева Лаура Утемисовна 5.Иматов Гайрат Абдурахманович 6.Мендибаев Шокан Жайлыбаевич 7.Уралулы Рустам 8.Кастаева Вазира Нысанбаевна 9.Шахирбаев Самат Кенесович 10.Темирбеков Нуртай Тагаевич 11.Смайыл Олжас Абдуалиевич
44 654 «№33 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Дархан ауылы, А.Мұсаев көшесі, №23А. Комиссия төрағасы: 1.Табылдиев Курбаналы Молдабекович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Байыров Куаныш Жолдасович Комиссия хатшысы: 3. Асильбекова Карима Абдиамитовна Комиссия мүшелері: 4.Салиева Гульзада Мажитовна 5.Жумабаев Аскар Рахымбаевич 6.Медетбаева Нагима Шарипбаевна 7.Бердалиев Габит Копжасарович
45 655 «№21 Яссауи атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Еңкес ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, №55 Комиссия төрағасы: 1.Памбетова Улбала Кыдыновна Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Медетова Салиха Пердешовна Комиссия хатшысы: 3.Муталова Зухра Исламовна Комиссия мүшелері: 4.Укиева Тамарахан Ештаевна 5. Аширова Гаухар Арапбаевна 6.Дуйсебаева Улбике Айдаралиевна 7.Сейдинова Алтын Сарсенбаевна 8. Сапаров Рустем Толепулы 9.Байзахова Аигерим Жансериковна 10.Қалдыбеков Журавай Турдикулович 11.Омаров Талкат Досанович
46 656 «№54 жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Береке ауылы,  №6 көшесі, №21. Комиссия төрағасы: 1.Рахметова Улдор Мухтархоновна Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Тлеукабилов Нургали Бахтёрович Комиссия хатшысы: 3.Тилеубердиева Айгуль Турсункуловна Комиссия мүшелері: 4.Калдибаева Жанна Уразбековна 5.Есіркепова Назерке Нұрболатқызы 6.Эркехулов Канат Азимбаевич 7.Мустаев Асилбек Кабилович
47 657 «№27 Шәкәрім атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Ақниет ауылы, Ж.Ембердиев көшесі, №47.       Комиссия төрағасы: 1.Даулетова Бота Ногаевна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Арапбаев Максат Бектурсынович Комиссия хатшысы: 3.Халхаманова Эльмира Хасановна Комиссия мүшелері: 4.Канаев Ербол Шалабаевич 5.Бейсенбаева Жазира Алпысбаевна 6.Раев Нурлан Сейтханович 7.Зулхайнаров Бахберген Ортаевич 8.Кобжасаров Торжан Рыскулбекович 9.Дуйсенбиева Улбала Садибековна 10.Жиналиев Казбек Оспанович 11.Ешентаев Жанболат Абдухакимович
48 658 «№38 М.Мақатаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Құркелес ауылы, Мангелдин көшесі, №1. Комиссия төрағасы: 1.Лесбеков Жумабек Боранович Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Бижан Динара Орынбасарқызы Комиссия хатшысы: 3.Шаменова Гульстан Аскаровна Комиссия мүшелері: 4.Паштаева Гульжахан Ыбраймовна 5.Алдашев Айдархан Ускенович 6.Алибаева Салтанат Кулахметовна 7.Кожамуратова Клара Туленбаевна
49 659 «№39 Т.Айбергенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Құркелес ауылы, Ақбура ата көшесі, №112. Комиссия төрағасы: 1.Акылбекова Бахтыгул Сапарбековна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Айтимбетов Садулла Бейсенбаевич Комиссия хатшысы: 3.Аймаханов Ербол Адилбекович Комиссия мүшелері: 4.Бейсенов Бахтыгали Накылбекович 5.Толымбекова Салиха Далбаевна 6.Даулетова Лаура Касымхановна 7.Карабасов Омиржан Ракимкулович
50 660 «№67 Т.Тәжібаев атындағы бастауыш білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Жаңа арық ауылы, С.Ерубаев көшесі, №4. Комиссия төрағасы: 1.Мәлікова Ақбота Алмасбекқызы Комиссия төрағасының орынбасары: 1. Жораев Ескендір Айтжанович Комиссия хатшысы: 2.Базарбаева Зубайра Тагайхановна Комиссия мүшелері: 3.Абдуллаев Абдумажит Сманович 4.Анарбаева Дана Абдырашовна 5.Абдукаримов Нуржан Джаксиликович 6.Каналиева Гулпаршин Есиркеповна
51 661 «№48 І.Жансүгіров атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Алғабас ауылы, С.Жүндібайұлы, №23. Комиссия төрағасы: 1. Адилбеков Марат Алимбекович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Расилов Садыбек Ауезбаевич Комиссия хатшысы: 3.Өрісбаев Берік Серікұлы Комиссия мүшелері: 4. Аблаева Маржанкул Буркитовна 5.Сауранбаева Улбосын Абдихановна
52 662 «№73 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Дастан ауылы, Төлеби көшесі, №23. Комиссия төрағасы: 1.Кутушева Маржан Каиповна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Досыбайулы Гуламяхия Комиссия хатшысы: 3.Махаматханова Кенжай Мулдахановна Комиссия мүшелері: 4.Арипбаева Сындар Турсыновна 5.Кулбаева Назым Амановна 6.Назаров Нурмахан Турмаханович 7.Тасымбекова Гулзахира Онгаровна
53 663 «№50 Б.Омаров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Нұрлы жол ауылы, А.Айқынбеков көшесі, №54А. Комиссия төрағасы: 1.Сакова Айжан Тагаевна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Ахметова Бактикул Турганалиевна Комиссия хатшысы: 3.Джуманов Азиз Абдихалилович Комиссия мүшелері: 4.Андасов Адилхан Жакипбекович 5.Нуркеева Лаззат Серикбаевна 6.Омарова Гулжан Тохтабековна 7.Аимбетова Хатира Дуйсенбековна
54 664 «№19 А.Оразбаева атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Жылысу ауылы, Байтерек көшесі, №1. Комиссия төрағасы: 1.Коныратбаев Алимжан Асанович Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Ерубаев Дарижан Куралович Комиссия хатшысы: 3. Каржасбаева Баян Тауекеловна Комиссия мүшелері: 4.Орымбаев Хайрулла Карибаевич 5.Шаиымкулова Нуржамал Мусабаевна 6.Касымов Мухитдин Сайлаубаевич 7. Рыскулова Раушан Кудияровна
55 665 «№15 Ш.Қалдаяқов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жартытөбе ауылдық округі, Құрама ауылы, Ш.Қалдаяқов көшесі, №1. Комиссия төрағасы: 1.Мекембекұлы Рахымжан Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Космуратов Кайрат Маликович Комиссия хатшысы: 3. Аманбаева Перизат Сабитовна Комиссия мүшелері: 4. Шамеков Ибраһим Болатұлы 5. Турманов Сагынбек Исабекович 6.Тасымбеков Фархат Жанабаевич 7.Акынбеков Газиз Меирбекович
56 666 «№35 Б.Ғафуров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жартытөбе ауылдық округі, Бостандық ауылы, Абылай хан көшесі, №141. Комиссия төрағасы: 1.Михридинова Тошбу Сафойдинова Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Турсынбаев Шерзат Уркибаевич Комиссия хатшысы: 3.Раймбаев Далер Нурболатович Комиссия мүшелері: 4. Сейдыакбар Әуелбек Сейдалхожаұлы 5.Коргалиев Алимжан Жораханович 6.Мансуров Суннатхожа Сагындыкович 7.Райымназаров Бекназар Абдиназарович 8.Римов Зафар Бахтиярович 9.Қазбек Сакен Тұрдалыұлы
57 667 «№9 Майлықожа атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Ж.Айысұлы көшесі, №1. Комиссия төрағасы: 1.Ешімов Әбдухақиқат Әбдрахманұлы Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Садиев Бекполат Куралович Комиссия хатшысы: 3. Мамуова Шарафат Айгозиевна Комиссия мүшелері: 4.Шаполатов Нұржан Қошқарұлы 5.Шадманова Гулмерей Ахметовна 6.Хикматов Мэлс Шамахсудович 7. Ертаев Есиркеп Толешевич 8. Ермаханбетов Сакен Еркинович 9.Сейтқұлов Жасұлан Садықжанұлы 10.Жанкелов Асылбек Беркинбаевич 11.Орынтай Жандос Амантайұлы
58 668 «№32 Қ.Аманжолов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Достық ауылы, Тайтелі ата көшесі, №6. Комиссия төрағасы: 1.Акбергенов Болатбек Ауесбекович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Алдыбай Бауыржан Рысқожаұлы Комиссия хатшысы: 3. Борбеков Галымжан Ерсимбетович Комиссия мүшелері: 4. Арыстанов Бердиходжа Жолдасович 5.Сланов Бекжан Махамбетович 6.Садиева Назира Нуралиевна 7. Наргитов Хамит Сайфидинович
59 669 «№59 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Достық ауылы, С.Рахимов көшесі, №1. Комиссия төрағасы: 1.Жусипова Азиза Полатовна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Адеев Авазбек Махмутбекович Комиссия хатшысы: 3. Айтореев Бахт Абдугалиевич Комиссия мүшелері: 4. Турланбев Хабибулла Мендаханович 5.Елеусизов Тажихожа Туртаевич 6.Бәкірқожаева Қарлыға Әліқожақызы 7.Ахмолдаев Каримберди Маликович
60 670 «№68 Т.Оспанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Төңкеріс ауылы, Абылайхан көшесі, №17А. Комиссия төрағасы: 1.Оспанов Фархат Тагаевич Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Маханова Айгул Комиссия хатшысы: 3. Касимова Калима Алайдаровна Комиссия мүшелері: 4.Касымов Абдусамат Сайлаубаевич 5.Төлебек Ибраһим Сапашұлы 6.Абишова Жулдыз Садуахасовна 7. Колдасов Талгат Албергенович
61 671 «№8 С.Айни атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, О.Ермұхамедұлы көшесі, №5А. Комиссия төрағасы: 1.Хасанова Гулсара Абдурахмановна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Халметова Маузагул Ерматовна Комиссия хатшысы: 3. Исламов Нурсултан Орынбасарович Комиссия мүшелері: 4.Калымбетов Байдулла  Кадамович 5. Утегенова Карима Почахожаевна  6.Аюпов Балхожа Камалович 7. Жүнісов Смайыл Егембердіұлы
62 672 «№16 И.В.Панфилов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Көктерек кенті, Ы.Алтынсарин көшесі, №18. Комиссия төрағасы: 1.Тлеубаева Ақмаржан Өскенбекқызы Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Дәулетбек Салтанат Өмірбекқызы Комиссия хатшысы: 3. Камалдин Рахымжан Темирханұлы Комиссия мүшелері: 4.Тастанбеков Дәурен Мұратұлы 5.Иманов Абдурасул Юсупович 6.Алтаев Оразбай Шарданович 7. Калмуратова Жанна Кулмуратовна 8.Рсымбетов Нуржан Акбердиевич 9. Сатаева Калипа Егембердиевна
63 673 (жабық) «Сарыағаш» Емдеу-оңалту кешені» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, Көктерек кенті, Келес көшесі, №38. Комиссия төрағасы: 1.Космуратов Абдысейт Орынбекович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Нурбаев Колганат Мырзагулович Комиссия хатшысы: 3. Молдабекова Акмарал Абдикайымовна Комиссия мүшелері: 4. Моисеева Василиса Олеговна 5. Аширова Мумина Мусаевна 6.Гайбуллаев Рахимберды Акбердиевич 7.Балтабаева Айнур Абулайсовна
64 674 «№30 С.Торайғыров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тегісшіл ауылдық округі, Таскескен ауылы, Қ.Қалшатұлы көшесі, №18. Комиссия төрағасы: 1.Монтаев Курбанали Спабекович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Коныратбаев Омиржан Асанович Комиссия хатшысы: 3. Кокенов Байырбек Мыктыбаевич Комиссия мүшелері: 4.Беделов Сапарали Абдуманабобич 5.Кожанов Сапаралы Кожаназарович 6.Мусакулова Роза Мадешовна 7.Арапбаев Жолдас Асанович 8. Сембаева Акбота Куанышбаевна 9.Бектаева Алия Жанибековна 10. Талипов Нурдаулет Абдрахманович 11.Бердибеков Алим Айнакулович
65 675 «№34 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тегісшіл ауылдық округі, Тегісшіл ауылы, М.Жұмабаев көшесі, №10. Комиссия төрағасы: 1.Тажимамиров Болисбек Бахрамович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Ибрагимов Ербол Сайфутдинович Комиссия хатшысы: 3.Сейдинов Нурбол Калдыбаевич Комиссия мүшелері: 4.Айкеев Мұрат Балтабайұлы 5. Мусаев Бауржан Абдиразахович
66 676 «№70 С.Байғозиев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Дарбаза ауылы, Жабай ата көшесі, №41. Комиссия төрағасы: 1.Орманова Гулмира Джаппаровна Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Ахунов Айтжан Орынбаевич Комиссия хатшысы: 3. Оналбекова Кулимхан Амалбековна Комиссия мүшелері: 4.Ажибекова Шолпан Бердикановна 5. Калбабаева Кулзейнат Оразтаевна 6. Алдияров Жанадил Алибекович 7.Косалиев Азидолла Рахматуллаевич
67 677 «№42 Ә.Жангелдин атындағы шағын жинақты жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Тасқұдық ауылы, №1 көше, №110. Комиссия төрағасы: 1.Таубай Батырғазы Қаналбайұлы Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Шойбеков Разах Умирзахович Комиссия хатшысы: 3.Есбатыров Саналы Рахышович Комиссия мүшелері: 4.Инебаев Жумагали Абенович 5.Бакжанов Ербол Жаксылыкович
68 678 «№40 Н.Әбдіров атындағы негізгі орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Сарысу ауылы, Шұғыла көшесі, №68. Комиссия төрағасы: 1.Бейсембаев Исабек Жилгелдиевич Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Устенов Ермахан Умеркулович Комиссия хатшысы: 3.Устенов Лесхан Умеркулович Комиссия мүшелері: 4.Сейдазимов Хамут Куламханович 5.Койлыбаев Бакыт Салыбаевич
69 679 «№63 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Дарбаза ауылы, Бейбітшілік көшесі, №59. Комиссия төрағасы: 1.Сырғабай Бейсенбай Дарханбайұлы Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Джамантаев Мирболат Аганаевич Комиссия хатшысы: 3. Туктыбаева Гульнар Смаиловна Комиссия мүшелері: 4.Кансеитов Куаныш Аскарович 5. Шалибекова Жулдыз Газизовна 6.Тугелов Марат Бекмухамедович 7.Даулетбаев Женисбек Кобеевич
70 680 «№65 негізгі орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Ердәуіт ауылы, №1 көше, №114. Комиссия төрағасы: 1.Айпенов Сраил Ибраймович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Ергешов Нурлан Пернешович Комиссия хатшысы: 3.Медеуов Оралхан Наликович Комиссия мүшелері: 4. Ерманов Канат Оспаналиевич 5.Айдарова Галима Асамбаевна
71 681 «№44 Ғ.Мұстафин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Жылға ауылы, М.Ералиев көшесі, №1.                Комиссия төрағасы: 1.Менлибаев Нургали Мусурепович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Арипов Биназар Есалиевич Комиссия хатшысы: 3. Усенова Гульдана Келесовна Комиссия мүшелері: 4.Устемиров Ерсултан Аскарович 5.Мирзакулов Даурен Ерикович 6. Базарбаева Айгерим Нуржигитовна 7.Сбанбаева Шолпан Абдыразаховна 8.Назарова Кулпаршын Дербишевна 9.Дабылов Рахымбай Бердыбаевич 10. Салтаков Жаркынбек Алибаевич 11.Ералиева Бибижамал Мырсейтовна
72 682 «№12 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Жылға ауылы, С.Сейфуллин көшесі, №4. Комиссия төрағасы: 1.Байтуков Сапарали Зиябекович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Байжигитов Сакен Адилович   Комиссия хатшысы: 3. Утжанов Аскар Тасболатович Комиссия мүшелері: 4.Таныркулова Кенжегуль Романкуловна 5. Есенбеков Жаныбек Бектемирович
73 683 «№26 Т.Өстеміров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Қарақалпақ ауылы, А.Бейсенбаев көшесі, №25.  Комиссия төрағасы: 1.Дуисебаев Абдирасил Манапович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Ермекбай Асанбай Әсілханұлы Комиссия хатшысы: 3. Нурсеитов Ерканат Орынходжаевич Комиссия мүшелері: 4.Битемиров Дуйсен Накыпбекович 5. Ахметов Серик Омаркулович
74 684 «№57 С.Мұқанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Шеңгелді ауылы, Құдайсүгір батыр көшесі №29.    Комиссия төрағасы: 1.Ермекбаев Жетписбай Арапбаевич Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Ерназаров Жолдас талипович Комиссия хатшысы: 3. Темирбаев Абдуали Батырбаевич Комиссия мүшелері: 4.Стаева Мадина Калкекызы 5. Бутебаева Гульнара Рахметалиевна
75 685 «№41 А.Асанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Шымырбай ауылы,Тәуелсіздік көшесі, №21. Комиссия төрағасы: 1.Артық Үсен Дауылбайұлы Комиссия төрағасының орынбасары: 2.Донбаев Нұрболат Айтбаевич Комиссия хатшысы: 3. Жоланбай Ержан Берікбайұлы Комиссия мүшелері: 4.Сапарбаева Сайраш Ибадуллаевна 5.Момбекова Айнагуль Уалихановна
76 686 «№25 Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Әлімтау ауылдық округі, Әлімтау ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, №177.     Комиссия төрағасы: 1.Ташев Шалкарбек Болатович Комиссия төрағасының орынбасары: 2. Абдиев Аскар Курбанович Комиссия хатшысы: 3.Мырзанов Жексенбай Жусипович Комиссия мүшелері: 4. Алданов Муратбай 5.Қожабеков Мурат Анапияевич