_DSC6077

Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың 2018 жылғы 10 қаңтардағы «Төртінші өнеркәсіптік революция жағдайындағы дамудың жаңа мүмкіндіктері» атты Қазақстан халқына арнаған Жолдауын халыққа түсіндіру мен насихаттау мақсатында ауданда 29 мүшеден тұратын 7 аудандық ақпараттық-насихаттық топ құрылып, қала, кент, ауыл және ауылдық округтерге қарасты елді мекендері тұрғындарымен кездесулер кестесі жасалып, бүгінгі таңға 91 кездесу өткізілді. Елбасының Жолдауын насихаттау бойынша республикалық ақпараттық-насихаттық топ мүшелері 1 кездесу, облыстық ақпараттық-насихаттық топ мүшелері 5 кездесу өткізді. Өткізілген кездесулерде 12850 адам қамтылды.

Қазіргі таңда Жолдау бойынша аудандық БАҚ-та 275 материал жарық көрген. Атап айтқанда, СӘТ телеарнасында – 72 сюжет, Сарыағаш қоғамдық-саяси газетінде 13, Шапағат.KZ қоғамдық-саяси газетінде 5, Сәтті әлеуметтік-экономикалық ақпараттық газеті 10, интернет ресурстарда – 48 материал, әлеуметтік желілерде – 19 пост, 108- нен астам пікір жарияланған.

EGOV

QAMQOR