Сыбайлас жемқорлыққа қарсы “Адал жол”

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы “Адал жол” марафонына Сарыағаш ауданы әкімінің тілегі!!!
Сыбайлас жемқорлықпен күрес баянды болашақтың кепілі. Сондықтан да, бұл мәселе мемлекет басшысы Н.Ә.Назарбаевтың ерекше назарында болып, жыл сайынғы Қазақстан халқына Жолдауында ұлтқа төнген қауіп, онымен күрес стратегиялық бағыттардың бірі ретінде аталып өтіледі.
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің бастамасымен эстафета қағида
тына сәйкес, сыбайлас жемқорлыққа қарсы «Адал жол» марафоны республика көлемінде өтіп жатыр. Марафон шеңберінде Сарыағаш ауданында 8-акция, 2-флешмоб, 32 мәдени іс-шара, 12 спорттық іс-шара, 1-автошеру, 1-велошеру, 1-бос орындар жәрмеңкесі, 2-семинар, 52-кездесу барлығы аудан көлемінде 112 іс-шара өткізіліп, 14560 адамды қамтыды. Аталған іс-шаралар ауданымызда бұдан әрі де жалғасын тауып, сыбайлас жемқорлықпен күрес жүйелі түрде жүргізілетін болады.
«Адал жол» марафоны халқымыздың құқықтық мәдениетінің қалыптасуына, оның ішінде жастардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мінез-құлық үлгісінің жылжуына серпін бергеніне сенімім мол.
Сарыағаш ауданынан эстафетаны қабылдап алған Қазығұрт ауданына, марафонды жалғастырушы қалған аудандарға сәттілік тілеймін!!!

Сарыағаш ауданының әкімі Абдуалиев Қайрат Аманкелдіұлы

EGOV