Салық салу базасын ұлғайту

Бүгін 06.08.2018 жылы Сарыағаш аудандық мәдениет үйінде Келес ауданының әкімі, Сарыағаш аудандық мәслихаттың хатшысы, Келес аудандық мәслихаттың хатшысы, аудан бойынша мемлекеттік кірістер басқармасының басшысы, Сарыағаш ауданы прокуратурасының өкілі, мәслихат депутаттары, аудандағы басқарма, мекеме, дербес бөлім басшылары, қала, кент, ауыл және ауылдық округ әкімдері, олардың орынбасарлары мен жауапты мамандары, құқық қорғау органдары басшылары мен қызметкерлері, ауданда құрылыс жұмыстарын жүргізіп жатқан мердігер мекеме басшылары, ауданның жеке және заңды тұлғалары, салық төлеушілер мен дара кәсіпкерлер, бұқаралық ақпарат құралдары қатысуымен кеңейтілген аппарат мәжілісі өтті. Аудан әкімі Қайрат Абдуалиевтың төрағалығымен өткен жиында Сарыағаш ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасының 2018 жылдың I – жарты жылдығы қызметінің қорытындылары мен II- жартыжылға салық салу базасын ұлғайту бойынша міндеттері және аудандағы әлеуметтік нысандардың (мектеп, бала-бақша, т.б) және коммерциялық нысандардың, тұрғын үйлер мен шаруа қожалықтардың статистика басқармасына тіркелуі туралы талқыланды.
Жиын қорытындысы бойынша нақты тапсырмалар беріліп, орындалуын қатаң бақылауға алуын тапсырды.

EGOV

QAMQOR