_DSC6077

«Рухани қазына» кіші бағдарламасы аясында «Өз елінің азаматы» атты ақын жазушылармен әдеби сазды кездесу кеші.

«Рухани қазына» кіші бағдарламасы аясында «Өз елінің азаматы» атты ақын жазушылармен кездесу кеші болып өтті. Н.Назарбаевтың 2017 жылғы сәуір айында халыққа жариялаған «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласын жүзеге асыру мен онда көрсетілген міндеттерді орындау мақсатында жастарға тәлім тәрбиесі мол өскелең ұрпаққа өнеге болар жерлес ақын жазушыларымыз, қарапайым еңбек адамдарынан бастап республикаға танымал азаматтар бар екеніне қуанамыз, атап айтқанда арқалы ақын Сарыағаш қаласының тұрғыны Тәллібек Жаңабаев атамыз және ол кісінің шәкірті Абай ауылынан Нәрікбай Нақыпбек ағаларды, 13 бала тәрбиелеп 50 немере 4 шөбере сүйіп отырған үй бикесі Зәмзәгүл Әлімқұлова апайымызды және Сарыағаш аудандық әкімі аппаратының бас маманы Қалымбетова Гүлзия ақындарымызбен кездесу кеші болып өтті.

Ақын жазушылармен кездесу кешіміз алар тағлымы мол қызықты өтті.Кездесу кешіне 120-дан аса көрермен қатысты.

EGOV

QAMQOR