Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі

Сарыағаш ауданы әкімі аппаратының ұйымдастыру бөлімшесінің басшысы (Е-3 санаты, 1 бірлік) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттың

1. Жапбаров Әмір Батырбекұлы

Сарыағаш ауданының ветеринария бөлімінің бас маманы (Е-R-4 санаты, 1 бірлік) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың

1. Айдарова Жибек Абдиганиқызы
2. Жумаділлә Бақытжан Омарұлы

Ескертпе: Құжаттардың түпнұсқасы немесе нотариалдық куәландырылған көшiрмелерiн әңгімелесу басталғанға дейін бір сағаттан кешіктірілмей «Сарыағаш ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесіне бермеген жағдайда Жумаділлә Бақытжан Омарұлы конкурс комиссиясымен әңгімелесуден өтуге жіберілмейді.

3. Медетов Жансерік Құрманғалиұлы

Ескертпе: Құжаттардың түпнұсқасы немесе нотариалдық куәландырылған көшiрмелерiн әңгімелесу басталғанға дейін бір сағаттан кешіктірілмей «Сарыағаш ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесіне бермеген жағдайда Медетов Жансерік Құрманғалиұлы конкурс комиссиясымен әңгімелесуден өтуге жіберілмейді.

4. Уатбаев Зулпухар Сатыбалдиевич

Сарыағаш ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімінің бас маманы (Е-R-4 санаты, 1 бірлік) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың

1. Айнабеков Нурсеит Абдуалиевич
2. Шалдыбай Азамат Орынбасарұлы