«БОЛАШАҚҚА БАҒДАР; РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ» АҚПАРАТ ТОЛҚЫНЫ САРЫАҒАШ АУДАНЫ

«БОЛАШАҚҚА БАҒДАР; РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ»

АҚПАРАТ ТОЛҚЫНЫ

САРЫАҒАШ АУДАНЫ

Ұлттық салт-дәстүрлеріміз, тіліміз бен музыкамыз, әдебиетіміз, жоралғыларымыз, бір сөзбен айтқанда ұлттық рухымыз бойымызда мәңгі қалуға тиіс.

Абайдың даналығы, Әуезовтің ғұламалығы, Жамбылдың жырлары мен Құрманғазының күй­лері, ғасырлар қойнауынан жеткен бабалар үні – бұлар біздің рухани мәдениетіміздің бір парасы ғана.

Елбасы Н.Назарбаевтың «Рухани жаңғыру» бағдарламасы – халқымыздың қызу қолдауына ие болған, маңызы ерекше жоба. «Мақсатқа жету үшін, біздің санамыз атқарар істерден озып жүруі, одан бұрын жаңғырып отыруы тиіс». Елбасының бұл сөзі – алдыңғы отыз елдің қатарына қосылу және «Мәңгілік ел» болуды мұрат еткен еліміздің әрбір азаматының санасына ой салып, жігерін танитын қағида болуы тиіс.

Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы және «Төртінші өнеркәсіп революция жағдайындағы дамудың жаңа мүмкіндіктері» Жолдауы бойынша жарияланатын мақалалардың

медиа жоспары

Қазақстан Республикасы Президенті Н.Ә.Назарбаевтың 2018 жылғы 10 қаңтардағы «Төртінші өнеркәсіп революция жағдайындағы дамудың жаңа мүмкіндіктері» атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі бағыттарын, «Президенттің 5 әлеуметтік бастамасын», «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы және салалық бағдарламалардың Сарыағаш ауданында орындалуы бойынша жергілікті мемлекеттік органдардың басшыларының бұқаралық ақпарат құралдарында сөз сөйлеу кестесі

Мемлекет басшысы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар; рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласындағы «Ақпарат толқыны» кіші бағдарламасын іске асыру бойынша атқарылатын жұмыстардың жоспары

«Рухани жаңғыру» мақаласының «Ақпарат толқыны» кіші бағдарламасы аясында аудан көлемінде атқарылған жұмыстар туралы.

Ауданда бүгінгі таңда 6 бұқаралық ақпарат құралдары жұмыс жүргізеді.

Олар:«Сарыағаш» қоғамдық-саяси газеті,«Сәтті» әлеуметтік-экономикалық ақпараттық апталық газеті, «СӘТ» телеарнасы, «Сарыағаш радиосы», «Шапағат KZ» апталық қоғамдық-саяси газеті, «С-Информ» газеті.

«Рухани жаңғыру»—- «Ақпарат толқыны» кіші бағдарламасы аясында аудандағы бұқаралық ақпарат құралдарында логотип толық қолданылуда.

Аудандағы БАҚ –да «Рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында ашылған арнайы айдарлар мен беттер.

БАҚ атаулары

Рухани жаңғыру аясында

100 Жаңа есім кіші бағдарламасына сай

Туған жерді таниық