_DSC6077

Ауданымызда мемлекеттік қызмет органдарының 20 жылдығын ұлықтау аясында «Таза қала» және «9 мың жаңа ағаштар» жалпы облыстық сенбілік акциясы ұйымдастырылды.

Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің бастамасымен, Сарыағаш ауданы әкімдігінің ұйымдастыруымен, 23 маусым – Мемлекеттік қызметшілер күнін мерекелеу қарсаңында мемлекеттік қызмет органдарының 20 жылдығын ұлықтау аясында «Таза қала» және «9 мың жаңа ағаштар» жалпы облыстық сембілік аралығында мемлекеттік қызметкерлердің қатысуымен Сарыағаш ауданында ағаш егу акциясы өткізілді.

Аталған акцияға 300-ден астам мемлекеттік қызметкерлер қатыстырылып, 800-ге жуық ағаш көшеттері отырғызылды.

EGOV

QAMQOR