_DSC6077

Аудан əкімі Қ.Абдуалиев Жемісті ауылдық округі Тың елді мекенінде орын алған төтенше жағдайдан зардап шеккен отбасы мүшелерін қабылдады

Бүгін аудан əкімі Қ.Абдуалиев Жемісті ауылдық округі Тың елді мекенінде орын алған төтенше жағдайдан зардап шеккен отбасы мүшелерін қабылдап, қайғыларына ортақ екендігін айтып, аудан əкімдігі тарапынан жəрдем берілетіндігін айтып, бүгіннің өзінде демеушілер арқылы зардап шеккен 4 отбасының əрқайсысына іргетасқа қажетті 5 тонна цементтен, қажеттілігіне қарай шағал жеткізіліп жатқанын айтты. Сондай-ақ, жақын күндері əр отбасына 10 мың кірпіш, 100 дана шифер, есік-терезе мен еден ағаштары, 30 куб тақтай, жылу жүйесіне қажетті заттар жеткізіліп беріледі. Ал күнделікті қажетті заттарды (азық-түлік, гигиеналық құралдар т.б.) ауылдық округтегі игі жақсы азаматтар демеушілік жасап əкеліп беруде. Үйі жанында кішкентай қосалқы үйі бар екі отбасы өз үйлерінде, екі отбасыға құрылыс жұмыстары біткенше уақытша киіз үй берілді.

EGOV

QAMQOR