DSC_8621
DSC_8616
DSC_8615
DSC_8603
DSC_4594
_DSC6077

Бөлім басшысы

Қозыбаев Алдияр Хайбилдаұлы
Сарыағаш ауданының ішкі саясат бөлімінің басшысы 
(Е-R-1) санаты

Туылған күні (күнi, айы, жылы)

25.07.1980 жыл

Туылған жерi

Оңтүстік Қазақстан облысы, Сарыағаш ауданы

Ұлты

Қазақ

Бiлiмi

Жоғары

Оқу орнын бiтiрген жылы және оның атауы

2001 ж- Халықаралық Қазақ-Араб университеті

2007 ж- М.Әуезов атындағы ОҚМУ

2007 ж- Тараз педагогикалық институты

2015ж- ҚР Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы

Мамандығы бойынша бiлiктiлiгi

Қазақ тілі мен әдебиеті және араб тілі,

Қазақ тілі мен әдебиеті және араб тілі мұғалімі

Қазақ әдебиеті пәні аспиранты

Физика және информатика,

Физика және информатика пәндерінің мұғалімі

Мемлекеттік және жергілікті басқару магистрі

Ғылыми дәрежесi, ғылыми атағы

Мемлекеттік және жергілікті басқару магистрі

Шет тiлдерiн және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы халықтары тiлдерiн бiлуi

Орыс тілі

Дипломатиялық дәрежесi

Жоқ

Әскери, арнайы атақтары, сыныптық шенi, біліктілік сыныбы

Жоқ

Мемлекеттiк наградалары, құрметтi атақтары

Жоқ

Арнайы тексеру нәтижелерi

ҚР ҰҚК ОҚО бойынша департаменті 01.07.2007 жылғы №8126 хаты мемлекеттік қызметте кедергі келтіретін мәліметтер жоқ

Мемлекеттiк қызметшiнiң ант берген күнi

07.04.2008 жыл

Тәртiптiк жазалар туралы мәлiмет

Жоқ

Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық жасағаны үшiн әкімшілік жаза қолданылғаны туралы мәлiмет (қолданылған және орындалған күні)

Жоқ

Мемлекеттік қызметке кір келтіретін терiс қылық жасағаны үшін тәртiптiк жаза қолданылғаны туралы мәлiмет (тәртiптiк сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық жасағаны туралы)

Жоқ

Бағалау нәтижелері туралы мәлімет (күні және бағасы)

23.12.2016 жыл, тиімді

Аттестациядан өткен күнi және нәтижелерi

12.05.2017 жыл

Атқаратын мемлекеттік лауазымына сай келеді

Қайта даярлау (қайта мамандану) және біліктілігін арттыру курстарынан өткен күні

16-18 наурыз 2013 жыл

II. ЕҢБЕК ЖОЛЫ

Күні

Лауазымы, жұмыс орны, ұйымның орналасқан жерi

қабылданған

босатылған


14.11.2000

02.09.2002

Халықаралық Қазақ-Араб университеті «Қазақстанның болашағы үшін» жастар ұйымының төрағасы

27.08.2001

01.04.2004

Халықаралық Қазақ-Араб университеті, Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының оқытушысы

01.04.2004

01.09.2005

Қазақ-Араб университеті, Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының аға оқытушысы

11.2004

09.2007

Тараз мемлекеттік педагогикалық институты «Қазақ әдебиеті» мамандығы бойынша аспирант

01.09.2005

08.02.2006

Отырар университеті әлеуметтік-гуманитарлық сырттай оқыту факультеті деканының орынбасары;

ОҚО, Шымкент қаласы

08.02.2006

29.06.2007

Отырар университеті әлеуметтік-гуманитарлық сырттай оқыту факультетінің деканы;

ОҚО, Шымкент қаласы

01.09.2007

27.11.2007

Шымкент әлеуметтік педагогикалық университеті «Қазақ тілі және шетел тілдері» кафедрасының аға оқытушысы;

ОҚО, Шымкент қаласы

26.11.2007

02.04.2008

Сарыағаш ауданының ішкі саясат бөлімінің бас маман міндетін атқарушы;

ОҚО, Сарыағаш ауданы

02.04.2008

22.12.2008

Сарыағаш ауданының ішкі саясат бөлімінің бас маманы;

ОҚО, Сарыағаш ауданы

22.12.2008

15.09.2009

Сарыағаш ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бас маманы;

ОҚО, Сарыағаш ауданы

15.09.2009

03.08.2011

Сарыағаш ауданы әкімінің көмекшісі;

ОҚО, Сарыағаш ауданы

03.08.2011

15.05.2012

Дарбаза ауылдық округінің әкімі;

ОҚО, Сарыағаш ауданы

15.05.2012

02.09.2013

Сарыағаш ауданы ішкі саясат бөлімінің бастығы; ОҚО, Сарыағаш ауданы

02.09.2013

01.07.2015

Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының магистранты;

Астана қаласы

14.07.2015

Бүгінгі күнге дейін

Сарыағаш ауданы ішкі саясат бөлімінің бастығы; ОҚО, Сарыағаш ауданы

EGOV

QAMQOR

АСТАНАҒА 20 ЖЫЛ

АУДАН ТУРАЛЫ

БАҚ

ЖОЛДАУ

ҚАУІПСІЗ АУДАН

РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ

ТҚК

ФОТОГАЛЕРЕЯ

СІЛТЕМЕЛЕР

СІЛТЕМЕЛЕР

ПАЙДАЛЫ СІЛТЕМЕЛЕР